SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna bundesliga Lewandowski ze sztuczką roku w Bayernie. Tańczył z piłką! [WIDEO]

Lewandowski ze sztuczką roku w Bayernie. Tańczył z piłką! [WIDEO]

27.12.2016, godz. 17:33
Robert Lewandowski
Robert Lewandowski foto: EAST NEWS

Robert Lewandowski nieraz prezentował szeroki wachlarz sztuczek podczas ważnych spotkań, ale to nic przy tym, co potrafi wyczyniać na treningach. Na jednym z nich wręcz tańczył z piłką, za co kibice Bayernu nagrodzili go w oficjalnym głosowaniu na najlepszą sztuczkę roku. Ten pokaz trzeba zobaczyć!

Kibice Bayernu mogli głosować na najlepszą sztuczkę 2016 roku na Twitterze. Lewandowski zebrał blisko pięć tysięcy głosów! To nie oznacza jednak, że wygrał z ogromną przewagą. Na drugim miejscu z niewielką stratą uplasował się Arturo Vidal. Chilijczyk niesamowicie kopnął piłkę, która wpadła do siatki na drugim boisku!

Niewielu piłkarzy potrafi tak uderzyć, ale w ciemno strzelamy, że Lewandowski bez trudu powtórzyłby wyczyn Vidala. Polak postawił jednak na oryginalność i pierwsze miejsce w konkursie zajął dzięki magicznej kombinacji sztuczek z piłką. Jedna z kamer "przyłapała" Lewandowskiego na gorącym uczynku. Sami zobaczcie, co kapitan polskiej kadry potrafi zrobić z piłką, gdy bawi się na pełnym luzie - czysta poezja!

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: