SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna bundesliga Lewandowski zrozumiał Robbena: Było trochę problemów. Teraz jest idealnie

Lewandowski zrozumiał Robbena: Było trochę problemów. Teraz jest idealnie

04.02.2017, godz. 15:45
Robert Lewandowski
Robert Lewandowski foto: AP

Robert Lewandowski zrozumiał Arjena Robbena! Polski piłkarz przyznał w niedawnym wywiadzie, że współpraca z holenderskim skrzydłowym długo nie układała się tak jak powinna, ale od jakiegoś czasu problemu już nie ma. Czyżby Holender zaczął podawać futbolówkę?

- Arjen to wielki piłkarz i bardzo miły gość - stwierdził Polak w wywiadzie dla holenderskiego "Algemeen Dagblat". Dodał, że obecnie współpraca z Holendrem to czysta przyjemność: - Wystarczy, że spojrzymy na siebie, by wiedzieć, co ten drugi zrobi. To niesamowite uczucie na boisku. Wie, czego oczekuję i to samo działa w drugą stronę.

Tym samym Polak oficjalnie uciął spekulacje, jakoby uzależnił swoją przyszłość w Bayernie Monachium od transferu Arjena Robbena. Obaj panowie mieli ponoć rywalizować o miano lidera drużyny, a ich zacięta walka miała negatywnie wpływać na grę Bawarczyków. Polak w niektórych wywiadach ironizował wręcz na temat swojego partnera, a ten odpłacał mu się najlepiej jak mógł. Absolutnym brakiem podań.

To też potwierdza wielkość Carlo Ancelottiego. Włoch nie po raz pierwszy w karierze sprawił, że nawet największe indywdualności zaczęły przedkładać interes zespołu nad własne osiągnięcia i wyniki. Z korzyścią dla drużyny.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: