SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna bundesliga Marco Reus i Scarlett Gartmann. Zobacz modelkę, ktorą kocha piłkarz Borussii [ZDJĘCIA i WIDEO]

Marco Reus i Scarlett Gartmann. Zobacz modelkę, ktorą kocha piłkarz Borussii [ZDJĘCIA i WIDEO]

12.02.2016, godz. 19:46
Scarlett Gartmann
Scarlett Gartmann foto: Instagram

Marco Reus znalazł wreszcie miłość swojego życia? Na to wygląda. Piłkarz Borussii Dortmund i reprezentacji Niemiec spotyka się ze śliczną modelką Scarlett Gartmann. - Tak, to prawda. Jesteśmy razem - przyznał gwiazdor, zapytany o związek z 22-letnią blondynką. Zobaczcie zdjęcia uroczej Scarlett. To dla niej Marco Reus stracił głowę.

O tym, że Marco Reus i Scarlett Gartmann są parą, plotkowało się w Niemczech od jakiegoś czasu. Piłkarz Borussii Dortmund widywany był z młodszą od niego o 4 lata modelką. Teraz gwiazdor przyznał, że są razem. - Tak, to prawda - powiedział gazecie "Bild".

Urocza Scarlett Gartmann mieszka w Hagen. To miasto oddalone od Dortmundu o około 20 kilometrów. Wielką pasją modelki jest jazda konno. Z Marco Reusem spotyka się podobno od grudnia.

Gwiazdora BVB, prywatnie przyjaciela Roberta Lewandowskiego, prześladowały ostatnio kontuzje. Wreszcie wyleczył się i znów zachwyca na boiskach Bundesligi efektownymi rajdami i golami. Może jego nowa muza pomoże mu utrzymać wysoką formę.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: