Lewandowski i Mueller - Bayern Monachium

Autor: East News Lewandowski i Mueller - Bayern Monachium

Puchar Niemiec. Robert Lewandowski już w formie! Zobacz trzy gole Polaka [WIDEO]

2016-08-20 15:00

Robert Lewandowski rozpoczął nowy sezon z mocnym przytupem! W meczu Pucharu Niemiec z drużyną Carl Zeiss Jena ustrzelił hat-tricka już w pierwszej połowie! Jego Bayern spokojnie awansował, wygrywając 5:0. Zobacz trzy bramki Roberta Lewandowskiego oraz skrót WIDEO meczu Jena - Bayern.

Robert Lewandowski już pokazuje, że sezon 2016/2017 może być jego najlepszym w karierze! Bundesliga startuje dopiero za tydzień, ale polski napastnik nie marnuje czasu. W pierwszym meczu Pucharu Niemiec strzelił 3 gole! W poprzednim sezonie taki dorobek miał we wszystkich, krajowych pucharowych spotkaniach. Jeszcze wcześniej miał tylko dwa trafienia na koncie. Po trzech golach w jednym meczu już wiemy, że swoje poprzednie osiągnięcia przebije z dziecinną łatwością!

Lewandowski w pojedynkę wyeliminował słabiutkie Carl Zeiss Jena. W ciągu pierwszych 45 minut zabawił się z obroną rywali i ustrzelił hat-tricka. Jakby tego było mało, w drugiej połowie spotkania asystował przy trafieniu Arturo Vidala. Ta dwójka może być wybuchową parą Bayernu. W meczu o Superpuchar Niemiec Polak również zaliczył finalne podanie przy bramce Chilijczyka.

Zobaczcie SKRÓT WIDEO meczu Bayern Monachium - Carl Zeiss Jena i trzy gole Roberta Lewandowskiego!

Jena - Bayern 0:5 (0:3)
Bramki: Lewandowski 3, 34, 43, Vidal 72, Hummels 77