SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna bundesliga Robert Lewandowski jak Kamil Stoch: Skoczkowie zainspirowali Lewego [ZDJĘCIE]

Robert Lewandowski jak Kamil Stoch: Skoczkowie zainspirowali Lewego [ZDJĘCIE]

09.01.2017, godz. 07:06
1pub_Skoczkowie natchnęli Lewego
foto:

Robert Lewandowski (29 l.) chyba pozazdrościł naszym wspaniałym skoczkom narciarskim, którzy zrobili furorę w Turnieju Czterech Skoczni. Na zgrupowaniu Bayernu Monachium w Katarze "Lewy" pokazał, że też potrafi się nieźle wybić. Polak pofrunął nad... głową kolegi z zespołu - Rafinhi (32 l.).

Niczego niespodziewający się boczny obrońca Bayernu schodził po treningu z murawy, patrząc w ekran swojego telefonu. I wtedy nagle nadleciał Lewandowski. Polak przeskoczył nad głową mierzącego 172 cm Rafinhi, co uchwycił na zdjęciu jeden z fotografów. "Skaczmy wysoko!" - skomentował efektowny popis "Lewy", zamieszczając fotografię na Instagramie. Niestety, nie wiemy, czy gwiazdor Bayernu wylądował telemarkiem.

A popisy Kamila Stocha, Piotra Żyły i Macieja Kota w Turnieju Czterech Skoczni zrobiły ogromne wrażenie również na kolegach Lewandowskiego z reprezentacji Polski. "Brawo Polacy! Kamile to jednak zdolne chłopaki. PS Piotrki też oczywiście. Wielkie gratulacje!" - skomentował sukces obrońca Kamil Glik. "TurboStoch! Gratulacje dla wszystkich! Piotrek i Maciej też super" - wtórował mu skrzydłowy Kamil Grosicki.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: