SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna bundesliga Robert Lewandowski kończy wakacje i wraca do treningów [ZDJĘCIE]

Robert Lewandowski kończy wakacje i wraca do treningów [ZDJĘCIE]

02.01.2017, godz. 13:43
Robert Lewandowski
foto: Instagram

Robert Lewandowski wraca do pracy! Po kilku dniach w Dubaju, gdzie poleciał na urlop ze swoją żoną Anną, uda się teraz na obóz przygotowawczy Bayernu Monachium. Wypoczęty i w pełni gotowy do kolejnych wyzwań kapitan reprezentacji Polski podzielił się z kibicami zdjęciem z ostatniego dnia na wczasach.

Robert Lewandowski przez ostatnie kilka dni mógł się tylko uśmiechać. Nowy rok kapitan reprezentacji Polski powitał w Dubaju wraz ze swoją żoną - Anną. Państwo Lewandowscy na każdym zdjęciu, które wrzucili z wypoczynku byli bardzo uśmiechnięci, czemu ciężko się dziwić. Para spełniła swoje najskrytsze marzenie i w 2017 roku na świat przyjdzie ich pierwsze dziecko. Oprócz tego w trakcie ostatnich kilku dni mogli się nacieszyć własnym towarzystwem, o co w trakcie sezonu często jest trudno.

Wszystko co dobre szybko się kończy. Tak jest także ze wczasami. "Lewy" już 3 stycznia wznowi treningi z Bayernem Monachium. Bawarczycy przez kolejne osiem dni ćwiczyć będą w Dausze. Zespół Carlo Ancelottiego sumiennie przygotowywać się będzie do obrony tytułu mistrza Niemiec oraz kolejnych rywalizacji w Lidze Mistrzów.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: