SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna bundesliga Robert Lewandowski kontra Pierre-Emerick Aubameyang: Który z nich był lepszy? [WIDEO]

Robert Lewandowski kontra Pierre-Emerick Aubameyang: Który z nich był lepszy? [WIDEO]

24.11.2016, godz. 15:51
Robert Lewandowski, Pierre-Emerick Aubameyang, Borussia
Robert Lewandowski i Pierre-Emerick Aubameyang; Borussia foto: EAST NEWS

Robert Lewandowski oraz Pierre-Emerick Aubameyang należą do najlepszych piłkarzy w Bundeslidze. Obydwaj zawodnicy stanowią o sile Bayernu Monachium i Borussii Dortmund, od kilku lat walczą o koronę króla strzelców. Tym razem wzięli udział w zabawie przypominającej polskiego "Turbokozaka" emitowanego w "Lidze+ Extra" na antenie "Canal+" w niedzielne wieczory. Który z piłkarzy był tym razem górą?

Robert Lewandowski i Pierre-Emerick Aubameyang grali wspólnie przez jeden sezon zanim kapitan reprezentacji Polski zdecydował się na transfer do Bayernu Monachium. Wówczas drogi obydwu zawodników się rozeszły i zaczęli rywalizację o miano króla strzelców Bundesligi. Trzeba przyznać, że Gabończyk udanie wypełnił lukę na Signal Iduna Park po "Lewym", a ten stał się kluczową postacią na Allianz Arena w układance kolejnych trenerów.

Tym razem ich rywalizacja przeniosła się na boiska treningowe, gdzie wzięli udział w zabawie, która przypomina "Turbokozaka" w "Lidze+ Extra", gdzie zaproszeni piłkarze muszą wykonywać określone zadania, za które przyznawane są punkty. Podobnie było i w tym przypadku, a zawodnicy Bayernu i Borussii mieli przy tym spory ubaw, lecz podeszli do tego bardzo profesjonalnie. Który z nich okazał się lepszy? Zobaczcie materiał wideo.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: