SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna bundesliga Robert Lewandowski kontuzjowany? Nie dokończył treningu Bayernu! [WIDEO]

Robert Lewandowski kontuzjowany? Nie dokończył treningu Bayernu! [WIDEO]

28.11.2016, godz. 22:14
Robert Lewandowski, kontuzja_1pub
Robert Lewandowski foto: EAST NEWS

Robert Lewandowski nie dokończył poniedziałkowego treningu Bayernu Monachium. Kapitan reprezentacji Polski w pewnym momencie upadł na murawę i nie mógł się podnieść. Po konsultacji z lekarzem "Lewy" za pozwoleniem Carlo Ancelottiego opuścił przedwcześnie zajęcia.

Robert Lewandowski kontuzji na treningu doznał bez kontaktu z innym zawodnikiem. Kapitan reprezentacji Polski po prostu upadł i złapał się za prawą nogę. Błyskawicznie przy snajperze znalazł się Christian Huhn, lekarz mistrzów Niemiec. Doktor odbył krótką konsultację z Carlo Ancelottim, po której zdecydowano, że "Lewy" przedwcześnie zakończy poniedziałkowe zajęcia.

Na szczęście okazało się, że nie jest to nic poważnego. Kapitan reprezentacji Polski poczuł ból w nodze i nie chciał ryzykować, dlatego też zszedł z boiska. Żadnej przerwy w grze jednak nie będzie i Lewandowski już w piątek może wystąpić w ligowym spotkaniu z Mainz. Poniżej można obejrzeć wideo z treningu Bawarczyków. Sytuacja, w której ucierpiał "Lewy", w czterdziestej czwartej minucie filmiku.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: