SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna bundesliga Lewandowski na Mazurach wozi się jak król! Boniek dowcipnie się wprasza [ZDJĘCIE]

Lewandowski na Mazurach wozi się jak król! Boniek dowcipnie się wprasza [ZDJĘCIE]

27.07.2016, godz. 21:25
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Stanclewo
foto:

Robert Lewandowski wciąż wypoczywa po morderczym sezonie. Nie dość, że grał prawie we wszystkich meczach Bayernu, to jeszcze walczył z reprezentacją Polski na Euro 2016. Wraz z żoną przeniósł się z pięknej Grecji na równie piękne Mazury. Tam "Lewy" jest królem na wodzie! Zobaczcie ZDJĘCIE i dowcipny wpis Zbigniewa Bońka.

Robert i Anna Lewandowscy wciąż korzystają z pięknego lata. Najpierw byli na greckiej wyspie Mykonos, gdzie wypoczywali przy pięknych widokach oraz imprezowali z wielkimi gwiazdami. Spotkali się chociażby z supermodelką Adrianą Limą czy też znanym aktorem Gerardem Butlerem. Po zagranicznych szaleństwach Lewandowscy wrócili do Polski, a konkretniej na Mazury, gdzie wypoczywają w swoim pięknym domu. Większość czasu spędzają nad wodą, choć "Lewy" woli się po niej wozić! Na Twitterze pochwalił się fotką ze swojej wodnej wyprawy - snajper zamienił się w kapitana statku! Lider reprezentacji Polski opatrzył zdjęcie podpisem: "Ładuję baterie w moim ulubionym i ukochanym miejscu". Zobaczcie sami!

Nie trzeba było długo czekać na dowcipną odpowiedź prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej - Zbigniewa Bońka. Na Twitterze umie trafić z dowcipem w dziesiątkę!

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: