SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna bundesliga Robert Lewandowski na Oktoberfest. Piłkarze Bayernu bawili się doskonale [ZDJĘCIA]

Robert Lewandowski na Oktoberfest. Piłkarze Bayernu bawili się doskonale [ZDJĘCIA]

14.09.2016, godz. 17:57
Robert Lewandowski, Bayern Monachium, Oktoberfest
foto: EAST NEWS

Robert Lewandowski wraz z innymi piłkarzami Bayernu Monachium wybrał się na Oktoberfest. Zawodnicy w tradycyjnych bawarskich strojach bawili się doskonale i chętnie pozowali do zdjęć ze złocistym trunkiem. Trudno się dziwić doskonałemu nastrojowi w ich szeregach, ponieważ początek sezonu w wykonaniu mistrzów Niemiec jest wręcz piorunujący!

Robert Lewandowski, podobnie jak inni piłkarze Bayernu Monachium, tuż po starcie nowego sezonu ma wielkie powody do zadowolenia. Bawarczycy rozegrali pięć spotkań i wszystkie wygrali. Co więcej, strzelili w nich już aż dwadzieścia goli, nie tracąc żadnego. We wtorek ich ofiarami stali się piłkarze FK Rostov, których mistrzowie Niemiec pokonali 5:0. Nic dziwnego, że w środę zawodnicy Bayernu byli w świetnych humorach. Spotęgowała je przemiła okazja - coroczne wyjście na Oktoberfest w tradycyjnych bawarskich strojach - Lederhosen.

"Lewy" i spółka chwycili za pokale i ochoczo wypili swoją porcję Weissbiera. Co chwilę słychać było z ich ust okrzyki "na zdrowie" i jeśli życzenie to się spełni, to przepowiadamy wszystkim bardzo długie życie. Cała impreza sponsorowana była przez browar Paulaner, jednego z głównych sponsorów FCB.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: