SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna bundesliga Robert Lewandowski podpisze nowy kontrakt z Bayernem! Dostanie sporą podwyżkę

Robert Lewandowski podpisze nowy kontrakt z Bayernem! Dostanie sporą podwyżkę

06.12.2016, godz. 15:41
Robert Lewandowski
Robert Lewandowski foto: EAST NEWS

Robert Lewandowski już niedługo podpisze nową umowę z Bayernem Monachium! Magazyn "Kicker" poinformował, że polski napastnik może to zrobić jeszcze w 2016 roku. Oczywiście dostanie sporą podwyżkę, aby nie kusił go transfer do innego klubu. Ile będzie zarabiał Lewandowski na mocy nowej umowy z Bayernem?

Robert Lewandowski wciąż ma ważny kontrakt z Bayernem Monachium do 2019 roku, na mocy którego inkasuje 10,5 mln euro rocznie. Klub z Bawarii nie chce jednak czekać do końca wypełnienia umowy i już od długiego czasu walczy o kolejny podpis Polaka. Dziennikarze magazynu "Kicker" poinformowali, że negocjacje zakończyły się wreszcie sukcesem.

Jeszcze przed 31 grudnia 2016 roku Lewandowski parafuje nową umowę. Z bonusami będzie zarabiał rocznie około 18 mln euro! Nikt w Bayernie tyle nie dostaje. Po 15 mln euro, czyli obecnie najwięcej w ekipie mistrza Niemiec, zarabiają Thomas Mueller i Manuel Neuer.

- Negocjacje są już na finiszu, nie potrwają długo - powiedział w rozmowie z "Kickerem" Maik Barthel, jeden z agentów Roberta Lewandowskiego. Nowy kontrakt Polaka z Bayernem ma zatrzymać go w klubie do 2021 roku.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: