SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna bundesliga Robert Lewandowski zabrał piłkę po hat tricku! Ania świętowała z mężem [ZDJĘCIE]

Robert Lewandowski zabrał piłkę po hat tricku! Ania świętowała z mężem [ZDJĘCIE]

26.02.2017, godz. 12:56
Robert Lewandowski i Anna Lewandowska
foto: Instagram

Robert Lewandowski w sobotę po raz piąty w karierze ustrzelił hat tricka w Niemczech! Polski napastnik postanowił zapamiętać ten wyjątkowy moment i zabrał do domu piłkę, którą trzykrotnie pokonał bramkarza Hamburgera SV. Dumna z osiągnięcia męża była też chyba Anna Lewandowska, bo pierwsza para polskiego futbolu zrobiła sobie wspólne zdjęcie razem ze szczęśliwą futbolówką. Zobaczcie sami.

Lewandowski w Niemczech prezentuje się wciąż nadzwyczajnie. W sobotę w klasyfikacji wszech czasów strzelców Bundesligi wyprzedził legendarnego Uwe Seelera. Polak jest już 18. najskuteczniejszym napastnikiem w historii - z bilansem 216 spotkań i 140 bramek - a przed nim wciąż przynajmniej kilka sezonów w barwach Bayernu Monachium.

Chyba że zdecyduje się na transfer do dowolnego giganta Starego Kontynentu. Piszemy "dowolnego", bo chciałby go zapewne w swoich szeregach widzieć każdy szkoleniowiec świata. Cytując Lothara Matthausa, "Polak jest lepszy niż Karim Benzema czy Luis Suarez". Ale patrząc na uśmiech Anny Lewandowskiej, opuszczenie Niemiec wydaje się niemożliwe. Są szczęśliwi, osiągnęli sukces, czego chcieć więcej?

Kolejnych hat tricków?

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: