SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna bundesliga Sekretny ślub Manuela Neuera. Jego wybranką jest ta piękność! [ZDJĘCIA]

Sekretny ślub Manuela Neuera. Jego wybranką jest ta piękność! [ZDJĘCIA]

24.05.2017, godz. 17:01
Manuel Neuer, Nina Weiss
foto:

Manuel Neuer nie miał najlepszej końcówki sezonu w Bayernie Monachium, bowiem nie mógł pomóc swoim klubowym kolegom z powodu kontuzji. Ale w życiu prywatnym układało mu się już o wiele lepiej. Bramkarz Bawarczyków ożenił się bowiem ze swoją partnerką, piękną Niną Weiss, a o sekretnej uroczystości w Austrii poinformowały niemieckie media.

Manuel Neuer chciał zapewne uniknąć rozgłosu, dlatego też uroczystość miała zostać utrzyma a w sekrecie, ale czujnym niemieckim mediom nic nie umknie. Ślub odbył się w niedzielę w Austrii, a konkretnie w miejscowości Tannheim w Tyrolu.

Dla Neuera to doskonałe zakończenie dość przeciętnego sezonu. Choć sam bramkarz nie może mieć sobie nic do zarzucenia, to jednak po raz kolejny nie udało się wywalczyć zwycięstwa w Lidze Mistrzów, a mistrzostwo Niemiec w bawarskim klubie traktuje się już jako normę. Co gorsza w końcówce rozgrywek 30-latek nabawił się urazu i nie mógł pomóc kolegom w ostatnich spotkaniach. Ale wszystkie te gorzkie wydarzenia zeszły na dalszy plan podczas uroczystości zaślubin.

Świeżo upieczoną żoną Neuera została 23-letnia Nina Weiss, jego dotychczasowa partnerka. Oboje poznali się w 2015 roku podczas Oktoberfestu i od tamtej pory byli parą. W styczniu - zaledwie po kilkunastu miesiącach chodzenia ze sobą - golkiper Bayernu postanowił się jej oświadczyć, a ta powiedziała "Tak". Uroczystość odbyła się w Austrii, ale sam 30-latek mógł zapomnieć o szampańskiej zabawie. Z powodu wciąż niewyleczonej kontuzji podczas ślubu musiał podpierać się... kulami! Mimo to i tak był bardzo szczęśliwy. Ale w końcu czemu się dziwić?

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: