SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna bundesliga Uli Hoeness o nowym kontrakcie Roberta Lewandowskiego: Oferta jest na stole. Teraz jego ruch

Uli Hoeness o nowym kontrakcie Roberta Lewandowskiego: Oferta jest na stole. Teraz jego ruch

12.12.2016, godz. 07:28
Robert Lewandowski
Robert Lewandowski foto: EAST NEWS

Robert Lewandowski wciąż nie podpisał nowego kontraktu z Bayernem Monachium. Ostatnio mówiło się, że ma to zrobić jeszcze w tym roku. Prezydent klubu Uli Hoeness w rozmowie z "Bildem" skomentował sytuację Polaka. W Bayernie wszyscy czekają na decyzję "Lewego".

Jeden z menedżerów Roberta Lewandowskiego Maik Barthel twierdził, że negocjacje Polaka z klubem są na ostatniej prostej i jeszcze w 2016 roku podpisze nowy kontrakt. Podobne opowieści dało się słyszeć już wcześniej, a napastnik Bayernu Monachium wciąż nie podpisał się pod nową umową. Obecna obowiązuje do 2019 roku więc nic dziwnego, że w Monachium robią co mogą, aby już teraz przedłużyć pobyt "Lewego" w Bawarii. Polskiego snajpera mają skusić zarobki w wysokości 18 mln euro!

Uli Hoeness, który niedawno ponownie został wybrany prezydentem Bayernu w rozmowie z "Bildem" potwierdził, że warunki nowej umowy są więcej niż korzystne. Wciąż jednak czeka na ruch ze strony Lewandowskiego. - Oferta jest już na stole. Teraz wszystko zależy od Roberta, nie od nas. I to nie jest tak, że Bayern nie chce. Znam kilka liczb z tej oferty i powiem szczerze: "niechciejstwo" wygląda zupełnie inaczej - powiedział Hoeness poniekąd zdradzając, że klub zaoferował Lewandowskiemu świetne warunki.

Co w takim razie sprawia, że kapitan polskiej reprezentacji wciąż nie podpisał nowego kontraktu? A może już wszystko jest dopięte na ostatni guzik i niedługo klub ogłosi dobre nowiny?

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: