SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna bundesliga Wiemy czego słucha Robert Lewandowski! Zaskoczeni? [ZDJĘCIE]

Wiemy czego słucha Robert Lewandowski! Zaskoczeni? [ZDJĘCIE]

06.01.2017, godz. 10:49
Robert Lewandowski celebruje gola w meczu Bayern - Atletico
foto: EAST NEWS

Choć Robert Lewandowski to najlepszy polski piłkarz i gwiazda światowego formatu, to relaksuje się jak każdy inny człowiek. Kapitan reprezentacji Adama Nawałki lubi wieczorem posłuchać muzyki, żeby się wyciszyć. Wiemy, że "Lewy" ceni twórczość jednego z polskich artystów, czym podzielił się z fanami.

Robert Lewandowski wrócił już do pracy. Jego Bayern Monachium od kilku dni przebywa na zgrupowaniu w Dausze, gdzie przygotowuje się do obrony tytułu mistrza Niemiec i decydujących spotkań w Lidze Mistrzów. Bawarczycy marzą o zdobyciu tych trofeów oraz krajowego Pucharu. Dlatego Carlo Ancelotti nie stosuje taryfy ulgowej i zawodnicy, którzy wypoczęli podczas przerwy świątecznej, na zajęciach pracują bardzo ciężko.

W wolnych chwilach piłkarze Bayernu nie mają już siły na większe rozrywki i poświęcają się lekturze lub słuchaniu muzyki. W drugiej grupie znalazł się Lewandowski. Kapitan naszej kadry podzielił się na Instagramie zdjęciem z hotelowego pokoju. "Lewy" pokazał, że ceni polską muzykę i na fotografii widać, że słuchał właśnie płyty rodzimego artysty Donatana, zatytułowanej "Równonoc".

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: