SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna bundesliga Wizerunek Roberta Lewandowskiego na samolocie Lufthansy [ZDJĘCIA]

Wizerunek Roberta Lewandowskiego na samolocie Lufthansy [ZDJĘCIA]

19.07.2017, godz. 12:56
Robert Lewandowski na samolocie Lufthansy
Na samolocie Lufthansy znalazł się między innymi wizerunek Roberta Lewandowskiego foto: Materiały prasowe

Robert Lewandowski jest jednym z najlepszych piłkarzy Bayernu Monachium. Nic dziwnego, że wizerunek kapitana reprezentacji Polski jest rozchwytywany przez firmy współpracujące z mistrzami Niemiec. Jedną z takich jest Lufthansa. Właściciele linii lotniczych uznali, że warto wykorzystać twarze piłkarzy, by zachęcić pasażerów do korzystania ze swoich usług. W ten sposób "Lewy" znalazł się na boku samolotu!

Nowy design Airbusa A340-600 Lufthansy, którym podróżują piłkarze Bayernu Monachium, zostanie po raz pierwszy zaprezentowany podczas 12-dniowej podróży klubu po Azji na „Audi Summer Tour 2017”. Wraz z herbem klubu, na kadłubie maszyny namalowane zostały wizerunki dziesięciu piłkarzy klubu, w tym Roberta Lewandowskiego. Polski napastnik został sportretowany w towarzystwie Joshuy Kimmicha, Francka Ribery'ego, Thomasa Muellera, Javi Martineza i Arjena Robbena. Uchwycono także Davida Alabę, Manuela Neuera, Thiago Alcantarę i Matsa Hummelsa. Samolot Lufthansy w nowym designie przez następny rok będzie latał na trasach z Monachium na cztery kontynenty.


Fot. Materiały prasowe

Lufthansa jest oficjalnym przewoźnikiem Bayernu od 2004 roku. Oprócz wieloletniej współpracy z klubem piłkarskim, linia ma również umowy partnerskie z Niemieckim Związkiem Piłki Nożnej (DFB) i angażuje się w wiele innych popularnych dyscyplin sportowych. Lufthansa wspiera niemiecką Sports Aid Foundation jako sponsor narodowy, a od wielu lat jest również partnerem Niemieckiego Stowarzyszenia Sportów Olimpijskich (DOSB). Obejmuje to transport niemieckich zespołów na Igrzyska Olimpijskie a także Paraolimpiadę, jako partner Niemieckiego Towarzystwa Niepełnosprawnych Sportowców (DBS).


Fot. Materiały prasowe

autor: materiały prasowe zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: