SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna Champions Cup: Bayern Monachium - Arsenal Londyn NA ŻYWO. Transmisja w TV i STREAM ONLINE

Champions Cup: Bayern Monachium - Arsenal Londyn NA ŻYWO. Transmisja w TV i STREAM ONLINE

19.07.2017, godz. 12:39
Arturo Vidal i Robert Lewandowski - Bayern Monachium, Bundesliga
Arturo Vidal i Robert Lewandowski - Bayern Monachium, Bundesliga foto: EAST NEWS

International Champions Cup NA ŻYWO, mecz Bayern Monachium - Arsenal Londyn LIVE. Gdzie transmisja w TV i darmowy STREAM ONLINE w Internecie? Okres przygotowawczy do nowego sezonu trwa w najlepsze, a kilka europejskich gigantów zagra w Chinach w turnieju towarzyskim. Robert Lewandowski kontra Krystian Bielik! Gdzie oglądać mecz Bayern - Arsenal w telewizji i online?

International Champions Cup to coroczny turniej towarzyski, który odbywa się w wakacje podczas okresu przygotowawczego. Udział w nim biorą najlepsze kluby z Europy, a tym razem w Chinach zagoszczą takie firmy jak Bayern Monachium, Borussia Dortmund, Arsenal Londyn czy AC Milan.

Do Azji ze swoimi drużynami polecieli Robert Lewandowski (Bayern) i Krystian Bielik (Arsenal), którzy już w środę 19 lipca będą mieli okazję zagrać przeciwko sobie. Obaj znaleźli się w podstawowych składach swoich drużyn na najbliższy mecz, dlatego warto z uwagą śledzić ich poczynania.

Mecz Bayern - Arsenal podczas International Champions Cup rozpocznie się w środę 19 lipca o godz. 13:15 czasu polskiego. Transmisja na antenie TVP Sport. Stream online na stronie Sport.tvp.pl.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: