SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna Co za talent Celtiku! Ma dopiero 13 lat, a już gra z dorosłymi [WIDEO]

Co za talent Celtiku! Ma dopiero 13 lat, a już gra z dorosłymi [WIDEO]

04.10.2016, godz. 13:00
Karamoko Kader Dembele
Karamoko Kader Dembele foto: Instagram

13-letni Karamoko Kader Dembele ma zadatki na światową gwiazdę! Młody piłkarz Celtiku Glasgow pod każdym względem przewyższa swoich rówieśników, a nawet starsze roczniki. Jest tak dobry, że ostatnio zagrał w drużynie do lat 20! Nie wierzycie? Sami zobaczcie, co ten chłopak potrafi.

Karamoko Kader Dembele - warto zapamiętać tego piłkarza na przyszłe lata. Ma zaledwie 13 lat a już zachwyca umiejętnościami nawet starszych kolegów. Działacze i trenerzy Celtiku Glasgow również nie dowierzają w jego ogromne umiejętności. Nic dziwnego, że już teraz oferują mu kolejne umowy, aby został w klubie ze Szkocji na lata. Wielu porównuje Dembele do Leo Messiego. Chłopiec jest niski, szybki, silny, świetnie wyszkolony technicznie i znakomicie wykańcza akcje - tak jak gwiazdor Barcelony.

Zgarnął już liczne nagrody indywidualne na turniejach juniorskich. Przebijał się przez większość roczników w Celtiku. Ostatnio trenerzy poszli po bandzie i wystawili go w spotkaniu z 20-latkami! Dembele wszedł na kilka ostatnich minut. W tym krótkim fragmencie zdążył pokazać, co potrafi. Nie odstawał od reszty. Media na Wyspach już okrzyknęły go "cudownym dzieckiem". Wcale się nie dziwimy. Szczególnie po obejrzeniu tego wideo - magik!

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: