SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna Córki Franka de Boera podbijają Mediolan! [ZDJĘCIA]

Córki Franka de Boera podbijają Mediolan! [ZDJĘCIA]

09.11.2016, godz. 10:28
Córki Franka de Boera podbijają Mediolan!
Beau de Boer foto:

Kibice Interu Mediolan w końcu doczekali się zwolnienia feralnego trenera. 1 listopada, po historycznie słabych wynikach drużyny, władze klubu pozbyły się Franka de Boera. Fani "Nerazzurrich" cieszą się na myśl o nowym trenerze, rozpaczają natomiast nad utratą trzech pięknych córek byłego szkoleniowca Interu. Faktycznie, jest czego żałować...

Kontrakt Franka de Boera podpisano 9 sierpnia bieżącego roku. Miał on obowiązywać trzy lata, lecz władze Interu zrezygnowały z usług trenera juz po trzech miesiącach pracy na San Siro. Nic dziwnego - z czternastu spotkań drużyna ze stolicy Lombardii wygrała zaledwie pięć, przegrywając aż siedem. To jeden z najsłabszych startów klubu w historii.

Przypominamy, że de Boer przez ostatnie sześć lat był szkoleniowcem Ajaksu Amsterdam i zdobył z nim aż cztery mistrzostwa. Włoski klimat najwidoczniej nie służy holenderskiemu trenerowi... służy natomiast jego młodym córkom, które rozkwitają i pięknieją z dnia na dzień, doprowadzając Mediolańczyków do szału! Kibice Interu uwielbiają trzy olśniewająco piękne, długonogie blondynki - Jackie, Romy i Beau. Nie dziwimy się, nam też, mimo padającego śniegu, zrobiło się goręcej!

autor: Łukasz Biernacki zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: