SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna Cristiano Ronaldo jest uzależniony od... botoksu?

Cristiano Ronaldo jest uzależniony od... botoksu?

26.10.2016, godz. 12:37
Okładka magazynu z Cristiano Ronaldo
Okładka magazynu z Cristiano Ronaldo foto: Twitter

Cristiano Ronaldo uwielbia dbać o swój wygląd, czasami aż do przesady. W portugalskim magazynie "VIP" pojawiła się informacja, że gwiazdor Realu Madryt jest uzależniony od botoksu! Triumfator mistrzostw Europy sam wywołał burzę kontrowersyjnym zdjęciem.

Cristiano Ronaldo chwalił się na Instagramie zdjęciem, zrobionym podczas jednego z zabiegów upiększających. Piłkarz miał na twarzy przedziwną maskę, która jak się okazuje, jest pomocna podczas wstrzykiwania botoksu. Plotkarski magazyn "VIP" natychmiast wykorzystał fotkę do swoich celów i w najnowszym numerze wysunął śmiałą tezę, że Portugalczyk jest uzależniony od botoksu. Ponoć wydaje tysiące euro na zabiegi kosmetyczne z tym preparatem. Nie od dziś wiadomo, że dba o swój wygląd, ale żeby od razu nazywać to uzależnieniem?

Gwiazdor "Królewskich" uważnie śledzi podobne publikacje na swój temat, co zazwyczaj kończy się pozwem sądowym dla autora i gazety, za publikowanie nieprawdziwych informacji. Coś nam się wydaje, że w tym przypadku może być podobnie. Niektórzy wierzą jednak w prawdziwość tej publikacji. Twierdzą nawet, że zamiłowanie do botoksu jest przyczyną słabszej formy Ronaldo, który w lidze ma na razie tylko dwa gole na koncie. Świat stanął na głowie...

A photo posted by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on Oct 19, 2016 at 11:13am PDT

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: