SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna Cristiano Ronaldo obrażony na siostrę. Uprawiała gorący seks w jego łóżku [ZDJĘCIA]

Cristiano Ronaldo obrażony na siostrę. Uprawiała gorący seks w jego łóżku [ZDJĘCIA]

19.12.2016, godz. 22:13
Katia Aveiro, siostra Ronaldo
foto:

Cristiano Ronaldo wkurzył się na swoją siostrę po tym, jak dowiedział się, co ta robiła w jego łóżku. Katia Aveiro nie miała żadnych skrupułów i uprawiała w nim namiętny seks ze swoim chłopakiem. Cała sprawa wyszła na jaw w trakcie show "Dom Sekretów" w portugalskiej telewizji, a o sprawie wiedziała także matka lidera reprezentacji Portugalii i Realu Madryt.

Wydawać by się mogło, że życie Cristiano Ronaldo jest usłane różami, a jego kontakty z najbliższą rodziną są wzorowe. Jednak nic z tych rzeczy, ponieważ zdobywca Złotej Piłki w ostatnim czasie jest na wojennej ścieżce ze swoją siotrą. Wszystko za sprawą incydentu, o którym poinformował chłopak Katii Aveiro w bardzo popularnym show "Dom Sekretów" w portugalskiej telewizji.

Otóż jej ukochany przyznał na wizji, że uprawiali gorący seks w łóżku jednego z najlepszych piłkarzy na świecie. Działo się to w jego domu zarówno w Portugalii, jak i w Hiszpanii, a lider kadry narodowej i Realu Madryt nie wiedział o tym fakcie. Kiedy poznał tą wstrząsającą dla niego wiadomość wkurzył się bardzo na swoją siostrę i przestał się do niej odzywać. Ta potwierdziła tę informację, ale stwierdziła, że nie bedzie jej szerzeć komentować. Największą pasją Aveiro jest muzyka, ale ostatnio zajęłą się również biznesem i wypuściła marki własnej linii - "Katia Aveiro" oraz "KA", pod którymi sprzedaje okulary słoneczne oraz brasnoletki. Kto wie, być może zwaśnione strony dojdą do porozumienia przy wigilijnym stole. W końcu święta to magiczny okres i warto sobie przebaczać.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: