SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna Czechy - Dania NA ŻYWO. Euro U-21 LIVE. Transmisja w TV i STREAM ONLINE

Czechy - Dania NA ŻYWO. Euro U-21 LIVE. Transmisja w TV i STREAM ONLINE

24.06.2017, godz. 12:40
Michal Travnik cieszy się z gola na 1:0 w meczu Czechy - Włochy, Euro U-21
Michal Travnik w środę otworzył wynik. Ostatecznie Czesi pokonali Włochów 3:1 foto: EAST NEWS

Czechy - Dania NA ŻYWO. Mecz Czechy U-21 - Dania U-21 LIVE. Młodzieżowe mistrzostwa Europy ONLINE. Euro U-21 STREAM ZA DARMO. Transmisja w TV. Czy Czesi awansują do kolejnej fazy turnieju? Możliwości i wariantów jest sporo, ale nasi południowi sąsiedzi są w znakomitej sytuacji i jeśli wygrają wysoko nad Duńczykami, nic nie zabierze im możliwości rywalizacji w półfinałach.

Czechy - Dania NA ŻYWO. Mecz Czechy U-21 - Dania U-21 LIVE. Młodzieżowe mistrzostwa Europy ONLINE. Euro U-21 STREAM ZA DARMO. Transmisja w TV. Czesi rozpoczęli turniej źle. W starciu z Niemcami nie mieli wiele do powiedzenia. Przegrali gładko 0:2 i znaleźli się na krawędzi. Gdyby polegli również z Włochami, w sobotę z Danią walczyliby już tylko o honor. Tyle że przeciwko Squadre Azzura wznieśli się na wyżyny umiejętności i faworytów z Półwyspu Apenińskiego oraz Niemiec... postawili pod ścianą.

Nasi południowi sąsiedzi muszą w sobotę wygrać. To warunek konieczny. Jeśli w starciu rozgrywanym równolegle, Niemiec z Włochami, nie wygrają gracze z Italii, grupę C młodzieżowego Euro wygrają właśnie Niemcy. Czechom pozostanie walka o awans z drugiego miejsca. To dla nich scenariusz zły. Grająca bowiem w grupie A Słowacja zakończyła rywalizację ze znakomitym bilansem bramek +3 i na ten moment to właśnie następcy Marka Hamsika są najlepsi w "małej tabeli". Czesi do swoich sąsiadów tracą trzy bramki, które odrobić będą musieli w starciu ze Skandynawami.

Gdyby znowu wygrali Włosi i Czesi, trzy zespoły grupy C zakończą rywalizację w grupie C z sześcioma punktami na koncie. I znowu o wszystkim zadecyduje mała tabela, w której Czesi będą w znakomitej sytuacji. Po zwycięstwie nad Włochami 3:1... na pewno zakończą boje grupowe w pierwszej dwójce. Zwycięstwo Squadre Azzura 2:0 da im nawet bezpośredni awans!

Skomplikowane? To dorzucimy jeszcze do pieca. Jeśli w meczu Niemiec z Włochami wygrają ci pierwsi, a Czesi pokonają Danię 3:0... o awansie do półfinałów wszystkim zadecyduje tabela fair play.

Czechy - Dania NA ŻYWO. Transmisja w TV

Mecz Czechy - Dania rozpocznie się w sobotę o godzinie 20:45. Transmisja z wydarzenia na antenie Polsatu Sport Extra oraz w IPLA.TV.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: