SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna De Boer WYLECIAŁ z Interu i... został twarzą reklamową tanich lotów Ryanair

De Boer WYLECIAŁ z Interu i... został twarzą reklamową tanich lotów Ryanair

01.11.2016, godz. 16:20
Frank de Boer WYLECIAŁ z Interu Mediolan
foto: Twitter

Frank de Boer został trenerem Interu Mediolan przed sezonem 2016/2017 i miał wyciągnąć "Nerazzurrich" z kryzysu, ale tylko go pogłębił. W efekcie tego na San Siro postanowiono się z nim pożegnać, a jego zwolnienie w kampanii marketingowej wykorzystał przewoźnik lotniczy, firma Ryanair, która twarzą Holendra zareklamowała... tanie loty z Włoch do Holandii!

Frank de Boer w Mediolanie witany był jak zbawca. Miał przywrócić dawny blask w Interowi, który od kilku sezonów popadł w przeciętność. Z Holendrem wiązano wielkie plany, ale wszystko to runęło jak domek z kart zaledwie po kilku miesiącach jego rządów na San Siro. Po 11 kolejkach "Nerazzurri" zajmują dopiero 12. miejsce w tabeli, co z takim składem, jakim dysponują, odebrano jako klęskę szkoleniowca. Nie dziwi więc zupełnie, że mimo obowiązującego kontraktu postanowiono się pożegnać z de Boerem.

We wtorek klub oficjalnie ogłosił zwolnienie trenera, co natychmiast podłapał... przewoźnik lotniczy, firma Ryanair. Użył twarzy Holendra do reklamy tanich lotów z Włoch do jego ojczyzny, a konkretnie Eindhoven.

"Czas wrócić do Holandii. Leć z Mediolanu do Eindhoven już od 12,74 euro" - można przeczytać w poście, jaki Ryanair udostępnił na swoim profilu na Twitterze. Do wpisu dołączona jest grafika, na której widać San Siro, samolot, a w nim machającego na pożegnanie de Boera. Trzeba przyznać, że pomysł bardzo interesujący. Ciekawe tylko, czy sam Holender o nim wie, a jeśli tak, to czy może liczyć na jakieś zniżki...

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: