SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna Donatan zaskoczył zdjęciem z Robertem Lewandowskim! Nie wie z kim ma fotkę?

Donatan zaskoczył zdjęciem z Robertem Lewandowskim! Nie wie z kim ma fotkę?

11.10.2016, godz. 17:21
Donatan, Robert Lewandowski
foto: Donatan / Facebook

Robert Lewandowski cieszy się ogromną popularnością, więc nie dziwi fakt, że każdy chciałby mieć z nim zdjęcie, aby wstawić je póżniej do sieci. Fotką z kapitanem reprezentacji Polski pochwalił się znany muzyk Donatan, który zamieścił żartobliwy komentarz, czym zyskał sympatię fanów. Jasno z niego wynika, że "Lewy" musiał zmienić dyscyplinę sportu.

Polski muzyk oraz producent muzyczny, który wspólnie z Cleo reprezentował Polskę podczas 59. Konkursu Eurowizji w 2014 roku we wtorek spotkał naszego kapitana w hotelu, gdzie przed meczami w Warszawie mieszka kadra Adama Nawałki. - Jem spokojnie śniadanie w hotelu, podchodzi uśmiechnięty gość i pyta czy może sobie zrobić ze mną zdjęcie... sportowiec jakiś, chyba tenisista :) Całe moje życie to sport więc szanuję! - podpisał zdjęcie z Robertem Lewandowskim.

Fani w komentarzu zaczęli sugerować, że to strzelec trzech goli w spotkaniu z Danią, lecz Donatan poszedł krok dalej. - Na 100% nie piłkarz - piłkarzy to ja znam, bo piłka to moje życie! - podsumował muzyk. Jego żarty tak przypadły do gustu internautom, że zaczęły padać takie nazwiska jak Adam Małysz, Tomasz Gollob, a nawet Agnieszka Radwańska, która już w środę rozpocznie rywalizację w turnieju WTA Tiencin. Grunt to mieć dystans do siebie. A w dzisiejszych czasach nie każdy może się tym pochwalić.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: