SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna DRAMAT 19-letniego piłkarza. Strzelił gola i zmarł na atak serca [WIDEO]

DRAMAT 19-letniego piłkarza. Strzelił gola i zmarł na atak serca [WIDEO]

09.12.2016, godz. 13:38
Gol, bramka, piłka nożna
foto: gwizdek24.pl

Gdy na atak serca umiera młody człowiek, zawsze trudno się z tym pogodzić. Ale jeszcze większy szok budzi, gdy to samo spotyka nastoletniego sportowca. Niestety taki dramat wydarzył się w jednej z juniorskich lig młodzieżowych w Tanzanii. 19-letni Ismail Mrisho Khalfan niedługo po strzeleniu gola upadł na murawę, z której już nie wstał. Nie pomogła mu nawet szybka reakcja służb medycznych. Poniżej możecie zobaczyć wideo z tej mrożącej krew w żyłach sytuacji. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

Ismail Mrisho Khalfan był utalentowanym, 19-letnim piłkarzem, z którym wiązano spore nadzieje. Reprezentował barwy młodzieżowego zespołu Mbao FC, a 4 grudnia jego drużyna mierzyła się z FC Mwadui. Khalfan był jednym z najlepszych na boisku i zdołał nawet strzelić ważnego gola, po którym zaprezentował komiczną cieszynkę.

Niestety to były ostatnie radosne chwile dla wszystkich, którzy brali udział w tym spotkaniu. Niedługo później 19-latek po starciu z jednym z rywali upadł na ziemię i się nie podnosił. Przerażeni koledzy podbiegli do niego i zaczęli wzywać służby ratunkowe, a Khalfanem wstrząsnęły drgawki. Niestety błyskawiczna reakcja medyków nie przyniosła efektu, a chłopak zmarł w drodze do szpitala. Jak się później okazało przyczyną zgonu był atak serca.

- Wiadomość o śmierci Ismaila Mrisho Khalfana wzbudziła w nas głęboki smutek. Najszczersze kondolencje dla rodziców, rodziny oraz przyjaciół piłkarza - brzmi oświadczenie, jakie niedługo po tragicznym incydencie wydał Tanzański Związek Piłki Nożnej.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: