SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna Eden Hazard i spółka wkroczyli do zabawy w "Mannequin Challenge". Kapitalne WIDEO!

Eden Hazard i spółka wkroczyli do zabawy w "Mannequin Challenge". Kapitalne WIDEO!

15.11.2016, godz. 16:28
Mannequin Challenge w wykonaniu reprezentantów Belgii
foto: Twitter

"Mannequin Challenge" to w ostatnich tygodniach prawdziwy hit Internetu. W zabawie coraz chętniej udział biorą także sportowcy, a podjęły się tego m.in. reprezentacje Portugalii, Niemiec czy ostatnio Belgii. I trzeba przyznać, że ci ostatni rozłożyli konkurencję na łopatki!

"Mannequin Challenge" to zabawa polegająca na tym, że na kilka sekund osoby biorące w niej udział przybierają różne ekspresyjne pozy i na czas nagrania wideo zamieniają się w manekiny. W Internecie wyzwanie to robi prawdziwą furorę, a coraz chętniej angażują się w nie także sportowcy. Kilka dni temu mogliśmy podziwiać reprezentantów Portugalii, którzy na moment "zatrzymali się" w szatni po jednym ze spotkań, ale teraz pobili ich Belgowie.

Na oficjalnym profilu belgijskiego związku piłkarskiego na Twitterze pojawił się kapitalny filmik, na którym piłkarze bawią się w "Mannequin Challenge". Wrażenie robi fakt, że nagranie składa się z kilku scen - ćwiczenia w siłowni, rozciągania, czasu wolnego i gry w karty czy wspólnej kolacji. W tej ostatniej do zabawy zostali zaangażowani nawet kelnerzy i trzeba przyznać, że każda z osób uwiecznionych na wideo wykonuje swoje zadanie wprost kapitalnie! Pokerowe twarze, nieruchome pozy - to chyba jak do tej pory najlepszy piłkarski "Mannequin Challenge", jaki widzieliśmy!

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: