SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Adam Frączczak rozda knoppersy kibicom Pogoni. Dziesięć tysięcy wafelków dla fanów!

Adam Frączczak rozda knoppersy kibicom Pogoni. Dziesięć tysięcy wafelków dla fanów!

10.11.2016, godz. 15:37
Adam Frączczak zjadł knoppersa, Pogoń Szczecin
foto: YouTube

Choć Pogoń Szczecin w tabeli Lotto Ekstraklasy zajmuje siódme miejsce, to marketingowo wydaje się być ścisłą czołówką polskiej ligi. Klub postanowił wykorzystać zachowanie Adama Frączczaka, który w trakcie spotkania ostatniej kolejki zjadł wafelka rzuconego z trybun, by przyciągnąć na trybuny więcej kibiców. Fanom zostanie rozdane dziesięć tysięcy podobnych słodyczy!

Przypomnijmy, Adam Frączczak błysnął poczuciem humoru w trakcie meczu poprzedniej kolejki Ekstraklasy Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin. Gdy ustawił piłkę na jedenastym metrze i szykował się do wykonania rzutu karnego, któryś z kibiców gospodarzy postanowił rozproszyć go, rzucając tuż obok niego wafelka. Okazało się, że był to dobrze znany w Polsce knoppers. Napastnik "Portowców" nie myślał długo i wziął do ust słodką przekąskę, czym rozbawił wszystkich na stadionie i przed telewizorami. Jego zachowanie opisywały także zagraniczne media, w tym "The Sun". Humor Frączczaka nie opuścił także po końcowym gwizdku. - Nie mogłem tego wafelka przełknąć, bo miałem sucho w ustach, a on był jeszcze do tego cały w piachu. Ale i tak smakował doskonale - przyznał snajper.

Niecodzienne zachowanie swojego zawodnika postanowił wykorzystać klub ze Szczecina. Trzeba przyznać, że dział marketingu wykazał się świetnym pomysłem i w bardzo oryginalny sposób postarał się o przyciągnięcie na trybuny większej rzeszy kibiców. Pogoń obiecała fanom dziesięć tysięcy knoppersów, wystarczy, że 19 listopada pojawią się na stadionie i obejrzą mecz z Wisłą Kraków. Pozostaje tylko życzyć smacznego!

 

 

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: