SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna ekstraklasa Aleksandar Vuković: Biorę pełną odpowiedzialność za mecz z Wisłą!

Aleksandar Vuković: Biorę pełną odpowiedzialność za mecz z Wisłą!

22.09.2016, godz. 17:56
Aleksandar Vuković
Aleksandar Vuković foto: Super Express

Aleksandar Vuković, tymczasowo pełniący obowiązki szkoleniowca Legii po zwolnieniu Besnika Hasiego, odpowiadał na pytania dziennikarzy przed meczem z Wisłą Kraków. Choć stanowisko szkoleniowca przejął na chwilę, to nie zamierza przegrywać. Szybko planuje przywrócić dobrą formę zespołu.

Aleksandar Vuković poprowadzi Legię Warszawa podczas piątkowego starcia w Krakowie z Wisłą. Nikt od niego nie wymaga cudów. Przejął drużynę, która znalazła się w głębokim kryzysie po rządach Besnika Hasiego. Trener z Albanii zaliczył katastrofalną przygodę z Legią (oprócz awansu do Ligi Mistrzów) i błyskawicznie stracił robotę przy Łazienkowskiej.
"Vuko" na konferencji prasowej zdradził, że z braku czasu musiał się skupić na poprawie samopoczucia piłkarzy. - Teraz najważniejsza jest praca nad sferą mentalną. Drużyna jest dobrze nastawiona na ten mecz. Wiem, jaki skład chcę wystawić i biorę pełną odpowiedzialność za mecz z Wisłą. Jesteśmy Legią Warszawa, mistrzem Polski - musimy wygrywać! Myślę, że niedługo będziemy wyżej w tabeli - mówił Vuković dodając, że Legia to jedyny klub, który nawet w kryzysie potrafił awansować do Ligi Mistrzów.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: