SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Arka Gdynia - Cracovia NA ŻYWO w TV. Transmisja i STREAM LIVE z LOTTO Ekstraklasy

Arka Gdynia - Cracovia NA ŻYWO w TV. Transmisja i STREAM LIVE z LOTTO Ekstraklasy

19.09.2016, godz. 12:14
Arka Gdynia
foto: EAST NEWS

Arka Gdynia - Cracovia NA ŻYWO w TV i STREAM LIVE ONLINE w Internecie. 9. kolejkę LOTTO Ekstraklasy zakończy "mecz przyjaźni" w Trójmieście, ale na boisku sentymentów już nie będzie. Faworytem będą gospodarze, którzy w przypadku zwycięstwa mogą przesunąć się tuż pod podium.

Arka Gdynia, jako beniaminek LOTTO Ekstraklasy, zadziwia. Niektórzy typowali ją do spadku, a ekipa Grzegorza Nicińskiego wygrała już cztery mecze. Jeśli pokona na własnym stadionie krakowskie Pasy, będzie miała tyle samo punktów co czwarte Zagłębie Lubin. Cracovia - jak to Cracovia - gra w kratkę. Na razie ma 12 punktów i jest jedenasta. Goście przyjeżdżają nad Bałtyk bardzo mocno osłabieni. Rozchorował się Erik Jindrasek, a kontuzje wyeliminowały z tego meczu Pawła Jaroszyńskiego, Diego Ferraresso, Antona Karaczanakowa i Huberta Wołąkiewicza.
Czy Pasy zdobędą gdyński stadion? Arka w tym sezonie jeszcze tam nie przegrała, tylko raz (z Zagłębiem) zremisowała. Smaczku poniedziałkowemu spotkaniu dodaje osoba Adama Marciniaka - kiedyś podpory Cracovia (ponad 100 meczów w pasiastej koszulce), a teraz obrońcy Arki.

Początek meczu  Arka Gdynia - Cracovia o 18.00. Transmisja NA ŻYWO w Eurosporcie.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: