SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Arka Gdynia - Górnik Łęczna NA ŻYWO. Ekstraklasa transmisja TV i STREAM ONLINE

Arka Gdynia - Górnik Łęczna NA ŻYWO. Ekstraklasa transmisja TV i STREAM ONLINE

01.04.2017, godz. 15:09
Arka Gdynia
foto: EAST NEWS

Arka Gdynia - Górnik Łęczna NA ŻYWO. Mecz Arka - Górnik LIVE w Internecie ZA DARMO. Ekstraklasa ONLINE. Transmisja w TV. Czy Górnicy ruszą w górę tabeli i pogrążą zarazem słabnących gdynian? Do tej pory obie ekipy wiosną zawodziły i dla obu sobotniego starcie może być jedną z ważniejszych okazji do zdobycia kompletu punktów. Gdzie transmisja w TV z meczu Arka Gdynia - Górnik Łęczna?

Arka Gdynia - Górnik Łęczna NA ŻYWO. Mecz Arka - Górnik LIVE w Internecie ZA DARMO. Ekstraklasa ONLINE. Transmisja w TV. Łęcznianie po początkowych trudnościach wracają do wysokiej formy. Tak przynajmniej wyglądało to w Poznaniu, gdzie ekipa Franciszka Smudy wyrwała punkty rozpędzonej poznańskiej lokomotywie. Znakomite spotkanie rozegrał przy ulicy Bułgarskiej Przemysław Pitry. Stoper zespołu z Lubelszczyzny znakomicie wpisuje się w obraz ostatniej ekipy w tabeli Ekstraklasy. Kiedyś napastnik, skreślony lata temu z poważnego futbolu, pojawił się w nim znowu na zupełnie innej pozycji, błyszcząc elementami, z których nikt nigdy go nie znał.

Arka z kolei do tej pory wiosną punktowała w ledwie dwóch spotkaniach. Jeszcze kilka tygodni temu piłkarze z Pomorza wydawali się mocnym kandydatem do gry w grupie mistrzowskiej. Tyle że od tego czasu wiele się zmieniło, a beniaminka ligowej rywalizacji może jeszcze dopaść brutalna rzeczywistość walki o utrzymanie.

Arka Gdynia - Górnik Łęczna NA ŻYWO. Transmisja w TV

Mecz Arka - Górnik rozpocznie się w sobotę 1 kwietnia o godzinie 15:30. Transmisja ze spotkania na antenie Canal+Sport.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: