SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna ekstraklasa Arka Gdynia - Śląsk Wrocław NA ŻYWO. TRANSMISJA w TV i INTERNECIE, STREAM ONLINE LIVE

Arka Gdynia - Śląsk Wrocław NA ŻYWO. TRANSMISJA w TV i INTERNECIE, STREAM ONLINE LIVE

16.07.2017, godz. 14:58
Arka Gdynia z Pucharem Polski 2017
foto: CYFRASPORT

W pierwszej kolejce nowego sezonu do Gdyni przyjeżdża Śląsk Wrocław, by zmierzyć się z Arką - drużyną, która w tym roku wygrywa puchar za pucharem. Zdobywcy Pucharu Polski i Superpucharu nie popadli w euforię i twardo stąpają po ziemi, twierdząc, że walczą tylko o utrzymanie. Jak rozpoczną ligową batalię? Sprawdź, gdzie obejrzeć na żywo mecz Arka - Śląsk oraz czy dostępny będzie stream online live za darmo?

Na Arkę nie potrafił znaleźć recepty w ubiegłym sezonie Lech Poznań, przegrywając finał Pucharu Polski na PGE Narodowym. Nie poradziła sobie przed kilkoma dniami warszawska Legia, ulegając w meczu o Superpuchar. Czy gdynian powstrzyma Śląsk Wrocław?

Trener Arki Leszek Ojrzyński nie odleciał po zgarnięciu obu trofeów. Wciąż powtarza, że Arka chce utrzymać się w lidze w nieco pewniejszych okolicznościach, niż miało to miejsce w poprzednich rozgrywkach. Wtedy losy drużyny z Pomorza ważyły się do ostatniej chwili. Nieco wcześniej pewny ligowy byt wywalczył sobie Śląsk Wrocław. W tym roku ta drużyna ma walczyć o zupełnie inne cele. Do klubu trafił nowy właściciel, z nim potężny zastrzyk gotówki. Jakub Kosecki, Arkadiusz Piech, Jakub Słowik - to tylko krople w morzu wzmocnień Śląska. Do zadań trenera Jana Urbana należało, by indywidualności połączyć w kolektyw i stworzyć ekipę na miarę grupy mistrzowskiej.

Mecz Arka Gdynia - Śląsk Wrocław rozpocznie się o godzinie 15.30. Transmisję na żywo z tego spotkania przeprowadzi Canal + Sport. Niestety, żadne legalne źródło nie udostępni darmowego streamu online live. Podsumowanie meczu na sport.se.pl. Zapraszamy!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: