SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Arka Gdynia - Zagłębie Lubin w TV. Gdzie transmisja i STREAM NA ŻYWO?

Arka Gdynia - Zagłębie Lubin w TV. Gdzie transmisja i STREAM NA ŻYWO?

27.08.2016, godz. 14:59
Arka Gdynia - Ruch Chorzów
Arka Gdynia - Ruch Chorzów foto: CYFRA SPORT

Arka Gdynia - Zagłębie Lubin NA ŻYWO w 7. kolejce LOTTO Ekstraklasy. Mecz nad Bałtykiem to prawdziwy szlagier - zmierzą się ze sobą trzecia i druga drużyna ligi. To jednocześnie spotkanie najlepszej ofensywy i defensywy w kraju.

Arka jako beniaminek zadziwia. W ostatniej kolejce ograła w Warszawie Legię 3:1 i jest trzecia. Druzyna Grzegorza Nicińskiego to najbardziej "rozstrzelany" zespół w LOTTO Ekstraklasie, który strzelił przeciwnikom już tuzin goli. Teraz nad morze przyjeżdża drugie w tabeli Zagłębie, które do tej pory straciło zaledwie jedną bramkę (z Pogonią Szczecin). Kluczowa może być rola Damiana Zbozienia. Nie dość, że wskoczył do pierwszego skladu Arki, to może pomóc rozpracować gości z Dolnego Śląska, bo wcześniej występował właśnie w Zagłębiu. Emocji na pewno nie zabraknie, a może ich też dołożyć... sędzia - jedyny polski na Euro 2016, Szymon Marciniak.

Przewidywane składy:

Arka: Jałocha - Zbozień, Marcjanik, Sołdecki, Warcholak - Łukasiewicz, Marciniak - Marcus, Szwoch, Bożok - Zjawiński

Zagłębie: Polacek - Tosik, Guldan, Jach, Cotra - Woźniak, Kubicki, Ł. Piątek, Starzyński, Janoszka - Papadopulos

Początek meczu Arka Gdynia - Zagłębie Lubin o 20.30. Transmisja TV na antenie Canal Plus Sport oraz dla abonentów C+ na canalplussport.pl.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: