SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Artur Jędrzejczyk i jego kocie ruchy! Szalony taniec piłkarza [WIDEO]

Artur Jędrzejczyk i jego kocie ruchy! Szalony taniec piłkarza [WIDEO]

03.01.2017, godz. 13:28
Artur Jędrzejczyk
foto: EAST NEWS

Artur Jędrzejczyk jest w wybornym humorze. Niedawno wrócił do Legii Warszawa, czyli klubu, w którym czuje się najlepiej. Podczas wesela Michała Kucharczyka emanował energią. Na jednym z filmików zamieszczonych w sieci widać jak "Jędza" porwał się w wir tańca. Trzeba przyznać, że z takimi umiejętnościami miałby szansę na wygranie "Tańca z gwiazdami"!

Artur Jędrzejczyk miniony niedawno rok z pewnością zaliczy do bardzo udanych. Obrońca był jednym z najpewniejszych ogniw reprezentacji Polski na Euro 2016, a w pierwszej połowie roku wywalczył mistrzostwo kraju z Legią Warszawa, w której przebywał na wypożyczeniu. Pod koniec 2016 roku okazało się, że na stałe wróci do stolicy i od kolejnej rundy znowu zagra przy Łazienkowskiej. Najwyraźniej sprawiło mu to mnóstwo radości, co widać po jednym z filmików z niedawnego wesela Michała Kucharczyka.

"Jędza" został nagrany przez swoją żonę podczas harców na korytarzu. Pani Agnieszka zarejestrowała szalony taniec piłkarza. Na korytarzu hotelu Riviera Jędrzejczyk zaprezentował prawdziwie kocie ruchy, dzięki którym mógłby wygrywać liczne taneczne konkursy! Może to pomysł na nowe zajęcie po zakończeniu piłkarskiej kariery?

 

Mój kochany tancerz #dance#husband#funny#wedding#friends#newyear2017#love#moj#tancerz#mąż#kocham#wesele#instagram#instafunny

A video posted by Agnieszka Jędrzejczyk (@aga_jedrzejczyk) on Jan 1, 2017 at 9:40am PST

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: