SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Kibic Legii brutalnie pobity! Dwóch bandytów nie miało litości [WIDEO]

Kibic Legii brutalnie pobity! Dwóch bandytów nie miało litości [WIDEO]

06.06.2017, godz. 07:17
Brutalny atak na kibica Legii
Brutalny atak na kibica Legii foto: YouTube

Legia Warszawa obroniła tytuł mistrzowski, ale w chwili triumfu znów niestety najwięcej mówi się o jej kibicach. Choć w tym przypadku nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia, to wydaje się, że to fani Legii pobili innego kibica tej samej drużyny, który po końcowym gwizdku wbiegł na murawę. Dwóch mężczyzn rzuciło się na niego w brutalny sposób. Nagrano wideo z tego zdarzenia.

Legia Warszawa bezbramkowo zremisowała z Lechią Gdańsk i mogła się cieszyć z obrony tytułu mistrzowskiego. Po ostatniej akcji meczu fani na Łazienkowskiej oszaleli ze szczęścia. Wielu z nich pojawiło się na murawie kilka minut po zakończeniu spotkania, ale część wskoczyła na boisko tuż po końcowym gwizdku. Jeden z nich nie będzie miło wspominał opuszczenia trybun. Na murawie dopadło go dwóch mężczyzn, którzy zaczęli go brutalnie kopać. Najdziwniejsze jest to, że wszystkiemu z boku przyglądał się jeden ze stewardów. Nie reagował. Spekuluje się, że ci boiskowi bandyci ubrani na czarno to kibice Legii.

Na oficjalnej stronie Legii pojawił się komunikat w tej sprawie: "Informujemy, że Legia Warszawa jednoznacznie potępia wszelkie przejawy agresji. Klub podjął już stosowane działania związane z incydentem, który wydarzył się na płycie boiska po zakończeniu meczu z Lechią Gdańsk. Żałujemy, że takie wydarzenie zakłóciło uroczystości celebrowania zdobycia przez Legię tytułu Mistrza Polski, które według posiadanej przez Klub wiedzy, przebiegły bez innych zakłóceń. Wyciągniemy z tego wnioski i podejmiemy stosowne decyzje." - napisano.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: