SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Bartosz Kapustka i Klaudia Adamczyk. Ostatnie dni przed wyjazdem z Polski? [ZDJĘCIA]

Bartosz Kapustka i Klaudia Adamczyk. Ostatnie dni przed wyjazdem z Polski? [ZDJĘCIA]

14.07.2016, godz. 03:55
Bartosz Kapustka i Klaudia Adamczyk na urlopie
Bartosz Kapustka i Klaudia Adamczyk na urlopie foto:

Bartosz Kapustka wrócił już z urlopu i razem z kolegami z Cracovii przygotowuje się do rozgrywek Ekstraklasy. Ostatnie dni wakacji błyskotliwy pomocnik reprezentacji Polski spędził razem z dziewczyną Klaudią Adamczyk nad Jeziorem Tarnobrzeskim, gdzie świetnie bawili się na festiwalu muzyki hip-hopowej, której piłkarz jest fanem. Wygląda na to, że "Kapi" i jego ukochana za długo już w kraju nie zabawią. Młoda gwiazdka "Pasów" może zmienić klub w ciągu najbliższych kilku dni.

Bartosz Kapustka po Euro 2016 wyjechał na zasłużony urlop. Oczywiście towarzyszyła mu jego piękna dziewczyna - Klaudia Adamczyk. Piłkarz Cracovii i modelka na Instagramie pochwalili się zdjęciami z wakacji. Siedzieli na nich w jacuzzi, podziwiając zapierający dech w piersiach widok. Potem był weekend nad Jeziorem Tarnobrzeskim. A teraz Kapustka trenuje już z "Pasami".
Piłkarz podkreśla, że wciąż nie wiadomo, czy zmieni klub a jeżeli tak, to gdzie wyjedzie. - Jest kilka wariantów - mówi.
Prawdopodobnie wszystko wyjaśni się w ciągu najbliższych dni lub tygodni. Najwięcej mówi się o ofercie niemieckiego FC Koeln, ale w grę wchodzą też kluby włoskie.
- Zobaczymy. Jeszcze nic nie jest przesądzone. Wszystko będzie się rozstrzygało w najbliższych dniach. Są prowadzone rozmowy z klubem i z moim agentem - mówi Kapustka.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: