SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Bruk-Bet Nieciecza otworzy sekcję MMA? Wielka bijatyka podczas sparingu [WIDEO]

Bruk-Bet Nieciecza otworzy sekcję MMA? Wielka bijatyka podczas sparingu [WIDEO]

02.02.2017, godz. 18:16
Termalica Nieciecza, radość
Radość piłkarzy Termaliki podczas wygranego meczu 3-0 z Legią Warszawa foto: Super Express

Do nieprawdopodobnych scen doszło podczas sparingowego meczu Bruk-Betu Termaliki Nieciecza z bułgarskim Łudogorcem Razgrad. W drugiej połowie jeden z piłkarzy ekipy z Ekstraklasy otrzymał od przeciwnika cios w szczękę. Nie zastanawiając się długo, rzucił się z pięściami na agresora, a po chwili boisko zmieniło się w oktagon, na którym każdy bił się z każdym!

Mówi się, że sparingi rozgrywane są po to, by urozmaicić piłkarzom jednostki treningowe. W rywalizacji Bruk-Betu Termaliki Nieciecza z Łudogorcem Razgrad zamiast zajęć związanych z futbolem mieliśmy więc ćwiczenia mieszanych sztuk walki. W siedemdziesiątej minucie Artiom Putiwcew sfaulował rywala, pędzącego na bramkę ekipy z Polski. Przeciwnik szybko podniósł się z murawy i... wymierzył piłkarzowi Czesława Michniewicza cios w szczękę! Ten nie zamierzał pozostać dłużnym i z pięściami zaatakował agresywnego rywala.

Nie minęło kilka sekund, a przy wyżej wymienionej dwójce znaleźli się wszyscy zawodnicy, wraz z rezerwowymi. Na murawie wywiązała się prawdziwa wojna, a wszystko zarejestrowała kamera z drona, która pomaga trenerowi Niecieczy w analizie zajęć. Sytuacja w miarę szybko została opanowana i ostatecznie mecz dokończono. "Słoniki" pokonały tegorocznego uczestnika Ligi Mistrzów minimalnie 1:0.

 

 

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: