SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna ekstraklasa Bruk-Bet Termalica - Lech Poznań w TV: Transmisja NA ŻYWO i STREAM ONLINE

Bruk-Bet Termalica - Lech Poznań w TV: Transmisja NA ŻYWO i STREAM ONLINE

19.08.2016, godz. 20:24
Termalica Nieciecza, radość
Radość piłkarzy Termaliki podczas wygranego meczu 3-0 z Legią Warszawa foto: Super Express

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lech Poznań w telewizji, STREAM za DARMO w INTERNECIE. Obejrzyj NA ŻYWO. Podopieczni Jana Urbana postarają się zrobić wszystko, aby odbić się od dna, na którym znaleźli się w ostatnim czasie. Jednak mimo dwóch kolejnych zwycięstw atmosfera w zespole nadal daleka jest od ideału. Gdzie w TV obejrzeć mecz Termalica - Lech? Oglądaj darmowy STREAM ONLINE.

Lech Poznań powoli wraca na właściwe tory. "Kolejorz" odniósł zwycięstwo w Pucharze Polski, a także w poprzedniej kolejce z Cracovią przed własną publicznością. Styl nadal nie powala na kolana, ale najważniejsze są punkty potrzebne do tego, aby piąć się w górę tabeli. Dobre wyniki budują atmosferę, o którą ostatnio trudno przy Bułgarskiej. - Nie oszukujmy się, mamy za sobą dwa wygrane mecze - z Podbeskidziem i Pasami - ale pracy mentalnej pozostało wiele. Ostatnie wyniki to wciąż za mało, by uspokoić sytuację. Potrzebujemy jeszcze kilku pozytywnych rezultatów i dopiero wtedy będzie można mówić o jakiejś stabilizacji - mówi Jan Urban. Termalica doznała ostatnio sromotnej porażki z Pogonią Szczecin aż 0:5, lecz szkoleniowiec zwraca uwagę na to, że "Słonie" są groźne szczególnie u siebie. - Gdy analizujemy spotkania Termalki, to zdecydowanie większy nacisk kładziemy na jej postawę w domu, bo jedziemy do Niecieczy. Tam ta drużyna jest podobna do Arki Gdynia - bardzo mocna, wygrała wszystko i w każdym z pojedynków strzeliła co najmniej dwie bramki. To jest dla nas ważna informacja - dodaje.

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lech Poznań odbędzie się 19 sierpnia o godz. 20:30. Transmisja w telewizji na antenie Canal+ Sport. Żaden legalny STREAM ONLINE nie będzie dostępny.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: