SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Termalica - Korona NA ŻYWO w TV. Gdzie transmisja i darmowy STREAM ONLINE?

Termalica - Korona NA ŻYWO w TV. Gdzie transmisja i darmowy STREAM ONLINE?

22.05.2017, godz. 17:55
Lech Poznań - Korona Kielce, Mateusz Możdżeń
foto: CYFRA SPORT

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Korona Kielce NA ŻYWO w TV i INTERNECIE. STREAM ONLINE LIVE ze spotkania Nieciecza - Korona. Trzydziestą piątą serię gier Ekstraklasy zamknie mecz drużyn, które cel na ten sezon już zrealizowały. Zarówno "Słoniki", jak i złocisto-krwiści są pewni utrzymania i grają tylko o prestiż. Gdzie w TV i INTERNECIE obejrzeć mecz Termalica Nieciecza - Korona Kielce?

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Korona Kielce nie będzie toczył się o wielką stawkę. Oba zespoły są już pewne utrzymania w Ekstraklasie, więc wypełniły plan na ten sezon. Mocniej zmotywowani mogą być jednak goście, którzy zażarcie walczą o piąte miejsce z Wisłą Kraków. Po trzydziestu czterech grach podopieczni Macieja Bartoszka mają dwadzieścia pięć punktów na koncie i do "Białej Gwiazdy" tracą zaledwie jedno "oczko". Jeśli wygrają w poniedziałek, to złocisto-krwiści o dwa punkty wyprzedzą ekipę z Grodu Kraka.

W rundzie mistrzowskiej znacznie lepiej spisują się kielczanie. Zespół ze stolicy Gór Świętokrzyskich imponuje swoją postawą przeciwko najlepszym. "Scyzory" urwały już punkty Jagiellonii Białystok (1:1) i Lechii Gdańsk (0:0). Oprócz tego pechowo przegrały z Lechem Poznań (2:3) i pokonały Wisłę (3:2). "Słoniki" grają znacznie słabiej. Zespół spod Tarnowa gra słabo i zapunktował tylko raz, po remisie z Pogonią Szczecin (1:1). Pozostałe trzy spotkania przegrywał z: Lechią Gdańsk (0:2), Lechem Poznań (0:3) i Legią Warszawa (0:6).

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Korona Kielce odbędzie się w poniedziałek 22 maja. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisja TV zostanie przeprowadzona przez Eurosport. Niestety, żadne legalne źródło nie udostępni darmowego STREAM ONLINE LIVE ze spotkania Nieciecza - Korona.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: