SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Były gracz Termaliki ma duże kłopoty! Oskarżono go o pobicie dziewczyny

Były gracz Termaliki ma duże kłopoty! Oskarżono go o pobicie dziewczyny

01.02.2017, godz. 11:30
Elvis Bratanović
Elvis Bratanović foto: CYFRA SPORT

Elvis Bratanović podczas swojego pobytu w Bruk-Bet Termalice Nieciecza nie rozsławił swojego nazwiska, ale po powrocie do Słowenii jest o nim bardzo głośno. Szkoda tylko, że ze złych powodów. Słoweniec jest oskarżony o przemoc wobec swojej byłej dziewczyny.

O tej sprawie czytamy na portalu firsteleven.com, który powołuje się na słoweńskie media. 10 grudnia 2016 roku Bratanović zaatakował ponoć swoją byłą partnerkę. Wraz z kolegami z obecnej drużyny NK Domzale udał się do klubu, aby świętować ważne zwycięstwo 3:2 z Mariborem na zakończenie rundy. W lokalu Bratanović miał natknąć się na swoją dziewczynę i w wyniku kłótni uderzyć ją w twarz! Na tym jednak nie koniec. Słoweńskie media twierdzą, że poszedł za nią do mieszkania, a także uszkodził jej samochód.

Sprawą zajmuje się policja. Klub Bratanovicia już odniósł się do sprawy, potępiając jakąkolwiek przemoc. Jeśli oskarżenia wobec byłego napastnika Termaliki się potwierdzą, to NK Domzale może nawet zerwać z nim kontrakt, dbając o reputację drużyny i wizerunek klubu.

Bratanović nie dał się bliżej poznać kibicom Ekstraklasy. W barwach "Słoni" rozegrał zaledwie cztery spotkania.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: