SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Był gwiazdą Legii Warszawa, został zakonnikiem. Teraz zapowiedział apokalipsę [ZDJĘCIA]

Był gwiazdą Legii Warszawa, został zakonnikiem. Teraz zapowiedział apokalipsę [ZDJĘCIA]

02.08.2017, godz. 21:46
Sebastian Szałachowski
Sebastian Szałachowski foto:

Sebastian Szałachowski, były gwiazdor m.in. Legii Warszawa, na swoim facebookowym profilu zapowiedział właśnie nadejście Apokalipsy. Na całą ziemię mają zstapić nieprzeniknione ciemności, które będą trwały trzy dni. Szałachowski po głębokiej przemianie został zakonnikiem. Pomagał też egzorcyście.

O zadziwiającej przemianie piłkarza pisaliśmy w "Super Expressie" w kwietniu 2017 roku. Szałachowski jeszcze 2 lata temu biegał po boiskach Ekstraklasy. Kiedy nie przedłużył kontraktu z Górnikiem Łęczna, wydawało się, że poszuka pracy w innym klubie. Piłkarz postanowił jednak pójść inną drogą. Został w Lubline zakonnikiem, był też pomocnikiem egzorcysty.

Jego konto na Facebooku w całości poświęcone jest tematyce religijnej i walce dobra ze złem. Były gwiazdor Legii właśnie zapowiedział na nim Apokalipsę. Cytując świętych i mistyków, wieszczy trzy dni przerażających ciemności. "Gdy identyczne proroctwo dochodzi do nas z ust ludzi żyjących w różnym czasie i gdy łączy się ono z innymi zapowiedziami, które już się wypełniły, a dodatkowo świętość owych proroków została uznana przez Kościół, trudno przejść obok tych słów ze wzruszeniem ramion" - argumentuje Szałachowski.

Oto fragmenty zapowiadające nadejście Apokalipsy i trzech dni ciemności, które można znaleźć na profilu Szałachowskiego:

"Mściwe ramię Boga uderzy w złych ludzi, a Jego wielka moc ukarze ich pychę i zarozumiałość. Do wytępienia tych bezbożników i heretyków pragnących obalić Kościół i zburzyć jego fundamenty Bóg zatrudni potęgę piekła"

"Moi aniołowie, którzy będą egzekutorami tej pracy, stoją już w gotowości z ostrymi mieczami! Szczególnie zadbają o zniszczenie tych, którzy Mnie przedrzeźniali i nie wierzyli w Moje objawienia"

"Na całą ziemię zstąpią nieprzeniknione ciemności, które będą trwały trzy dni i trzy noce. Nic nie będzie widać, a powietrze będzie przepełnione zarazą, która dotknie przede wszystkim, ale nie tylko, wrogów religii. W czasie tej ciemności nie będzie możliwe użyć jakiegokolwiek oświetlenia wymyślonego przez człowieka, tylko poświęcone świece. Kto z ciekawości otworzy okno i wyjrzy lub opuści dom, padnie martwy na miejscu. W czasie tych trzech dni ludzie winni pozostać w swych domach, odmawiać Różaniec i błagać Boga o miłosierdzie".

"Po trzech dniach ciemności święci Piotr i Paweł zstąpią z Niebios, będą nauczać cały świat i wskażą nowego papieża. Wielkie światło wyjdzie z ich ciał i spocznie na kardynale, który ma zostać nowym papieżem. Wówczas chrześcijaństwo ogarnie całą ziemię. On będzie Świętym Pasterzem, wybranym przez Boga, by stawić czoła burzom. Na koniec otrzyma dar czynienia cudów, a jego imię będzie wielbione na całym świecie. Rosja, Anglia i Chiny powrócą do Kościoła."

"Wszyscy wrogowie Kościoła, znani czy nieznani, zginą podczas tej powszechnej ciemności. Wyjątkiem będzie garstka, którą Bóg wkrótce nawróci. Powietrze będzie pełne demonów, które ukażą się pod różnorodną ohydną postacią".

"W czasie trzech dni przerażających ciemności nie wolno otworzyć żadnego okna, nikt bowiem nie może zobaczyć ziemi i straszliwego koloru, jaki będzie ona miała w dniach kary. Jeśli zrobi to, natychmiast umrze. Niebo będzie płonąć, ziemia będzie pękać. W czasie trzech dni ciemności niech wszędzie płoną poświęcone świece, a żadne inne światło nie będzie zapalone. W tych przerażających ciemnościach tylko świece uczynione z pobłogosławionego wosku będą dawać światło. Jedna świeca wystarczy na czas trwania tej piekielnej nocy. W domach ludzi złych i bluźnierców te świece nie dadzą światła."

Sebastian Szałachowski grał w Legii. Teraz pomaga egzorcyście [ZDJĘCIA]

Szałachowski odchodzi z Legii do FC Nantes!

Arkadiusz Malarz: Wygramy z Astaną 2:0

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: