SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Cała Polska śmieje się z Legii! A za tydzień Termalica... [MEMY]

Cała Polska śmieje się z Legii! A za tydzień Termalica... [MEMY]

20.02.2017, godz. 10:20
Memy po meczu Legia - Ruch
foto:

Legia Warszawa w zawstydzających okolicznościach przegrała u siebie z ostatnim w tabeli LOTTO Ekstraklasy Ruchem Chorzów 1:3. Nie umknęło to uwadze internautów, którzy natychmiast zaczęli się naśmiewać z mistrzów Polski. Zobacz najlepsze memy po starciu z "Niebieskimi"!

Legia podchodziła do starcia z Ruchem po ligowym zwycięstwie z Arką Gdynia i remisie z Ajaksem Amsterdam w Lidze Europy. "Niebiescy" przyjechali na Łazienkowską jak na ścięcie, bo przed 22. kolejką zajmowali ostatnie miejsce w tabeli. Mimo to pokazali się ze znakomitej strony i wygrali aż 3:1, co było szokiem dla wszystkich kibiców "Wojskowych".

Zaskakująca klęska mistrzów Polski nie przeszła bez echa w środowisku piłkarskim. Internauci natychmiast wyśmiali tę porażkę i nie zostawili na podopiecznych Jacka Magiery suchej nitki. M.in. zauważyli, że Legia zdecydowanie bardziej woli grać w pucharach, niż w lidze, a pod obecnego trenera zespołu tak naprawdę podszywa się... Albańczyk Besnik Hasi, który prowadził "Wojskowych" na początku sezonu. Za tydzień zmierzą się oni u siebie z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza i to też było tematem wielu memów. W końcu "Wojskowi" nigdy nie wygrali ze "Słonikami"! Zanotowali jeden remis i dwie porażki.

Zobacz najlepsze memy po meczu Legia - Ruch!

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: