Cracovia - Jagiellonia 0:1. KURIOZALNA sytuacja! Piłkarz zapomniał wyjść z szatni...

2016-08-10 0:33

Tego chyba jeszcze nie było! Na drugą połowę 1/16 finału Pucharu Polski Cracovia wyszła w dziesiątkę. Anton Karaczanakow zapomniał wyjść z szatni. W tym czasie goście zdobyli bramkę i zagrają w półfinale PP.

Cracovia dwa puchary: Ligę Europy i Puchar Polski ma już z głowy. Bramkę straciła w 46. minucie, a jej autorem napastnik Jagi Karol Świderski. Możliwe, że jego trafienia by nie było, gdyby Pasy grały w komplecie. W szatni został Bułgar Anton Karaczanakow. Zorientowano się dopiero po kilku minutach! Podobno nie mógł znaleźć koszulki...
W 1/16 finału przełamał się ostatni w tabeli Ekstraklasy Lech Poznań. Pokonał pewnie spadkowicza Podbeskidzie. W Bielsku-Białej było 3:0 dla Kolejorza.