Darko Jevtić - Lech Poznań

Autor: CYFRA SPORT Darko Jevtić - Lech Poznań

Cracovia - Lech Poznań NA ŻYWO. Lotto Ekstraklasa ONLINE STREAM. Transmisja TV

2017-08-06 20:04

Cracovia - Lech Poznań NA ŻYWO. Mecz Cracovia - Lech LIVE w Internecie. Lotto Ekstraklasa ONLINE STREAM ZA DARMO. Transmisja w TV. Czy poznaniacy powtórzą występ z poprzedniego tygodnia i rozjadą kolejnego rywala w lidze? W środku tygodnia ekipa Nenada Bjelicy odpadła z europejskich pucharów, więc im pozostała już tylko walka na krajowym podwórku. Gdzie transmisja w TV z meczu Cracovia - Lech Poznań?

Cracovia - Lech Poznań NA ŻYWO. Mecz Cracovia - Lech LIVE w Internecie. Lotto Ekstraklasa ONLINE STREAM ZA DARMO. Transmisja w TV. Nastroje w Poznaniu są mieszane. Lech gra dobrze. Atakuje. Tworzy sytuacje. Widać w zespole spory potencjał. Na dodatek celem Kolejorza na ten sezon są właśnie występy na krajowym podwórku i przerwanie dominacji Legii w lidze. Tyle że zespół Nenada Bjelicy po raz kolejny zawiódł w decydującym momencie. Jak w poprzednim sezonie w Ekstraklasie, jak w finale Pucharu Polski przeciwko Arce Gdynia. Przeciwko Utrechtowi gracze z Poznania zaprezentowali się z dobrej strony, ale pożegnali się z dalszą rywalizacją.

Odniósł się do tego na konferencji prasowej Michał Probierz. W swoim stylu, atakując zagranicznego trenera i broniąc polskiej myśli szkoleniowej: - Gdyby na ławce Lecha siedział Polak, powieszono by już go za jaja.

Były szkoleniowiec Jagiellonii w Krakowie na razie nie ma łatwego życia. Po trzech meczach Cracovia ma cztery punkty. Tyle samo, ile Lech. To wyniki dalekie wymarzonych efektów od rewolucji, którą zespół przeszedł w przerwie letniej. I jeszcze dalsze od ambicji profesora Filipiaka, który przed tym sezonem wspominał nawet o walce o europejskie puchary.

Cracovia - Lech Poznań NA ŻYWO. Transmisja w TV

Mecz Cracovia - Lech rozpocznie się w niedzielę o godzinie 18:00. Transmisja z wydarzenia na antenie Canal+.