SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna ekstraklasa Cracovia - Legia Warszawa NA ŻYWO. Transmisja w TV i STREAM ONLINE

Cracovia - Legia Warszawa NA ŻYWO. Transmisja w TV i STREAM ONLINE

22.04.2017, godz. 11:40
Legia Warszawa zdobyła Poznań!
foto: CYFRASPORT

Cracovia - Legia Warszawa NA ŻYWO. Mecz Cracovia - Legia LIVE. Transmisja w TV i STREAM ONLINE w Internecie z meczu Ekstraklasy. Czy warszawianie ponownie wygrają sezon zasadniczy Ekstraklasy? By tak się stało, muszą pokonać Cracovię i liczyć na wpadkę Jagiellonii Białystok. Gdzie transmisja w V z meczu Cracovia - Legia Warszawa?

RELACJA LIVE - KLIKNIJ

Cracovia - Legia Warszawa NA ŻYWO. Mecz Cracovia - Legia LIVE. Transmisja w TV i STREAM ONLINE w Internecie z meczu Ekstraklasy. - Legia zawsze musi być pierwsza - powiedział przed meczem z Cracovią szkoleniowiec Legii Jacek Magiera. To pokazuje, pod jaką presją są warszawianie. Sezon zaczęli źle. Pod wodzą Besnika Hasiego obrywali z kim popadnie. Pod wodzą Magiery punktują, gonią, ale wciąż oglądają plecy lidera z Białegostoku. I jeśli w ostatniej serii gier nie dojdzie do niespodzianki, coś się zmieni. Legia pierwszy raz od sezonu 2013/14 nie zakończy sezonu zasadniczego na pozycji lidera tabeli.

W Krakowie będzie ciężko. Jacek Zieliński, szkoleniowiec Pasów, ma cel. Chce wygrać. Chce rozpocząć walkę o utrzymanie z dogodnej pozycji. Z punktową premią nad rywalami. Na dodatek Legia w sobotę zmuszona będzie atakować bez swojego asa atutowego. Gwiazdy, lidera, kreatora czy też, jak twierdzą niektórzy, najlepszego obecnie piłkarza w Ekstraklasie. Vadis Odjidja-Ofoe pauzować musi za nadmiar żółtych kartek. Zastąpić będą go musieli inni. Między innymi Michał Kopczyński oraz Guilherme, którzy akurat wracają do składu stołecznych.

Cracovia - Legia Warszawa NA ŻYWO. Transmisja w TV

Mecz Cracovia - Legia Warszawa rozpocznie się tak jak pozostałe siedem spotkań. W sobotę o godzinie 18:00. Transmisję z wydarzenia przeprowadzi stacja Canal+, ale spotkanie śledzić będzie można również za pośrednictwem Multiligi, na kanale Canal+Sport. Sport.se.pl zaprasza na relację LIVE.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: