SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Cracovia - Piast NA ŻYWO. Ekstraklasa LIVE. Transmisja TV i STREAM ONLINE

Cracovia - Piast NA ŻYWO. Ekstraklasa LIVE. Transmisja TV i STREAM ONLINE

15.07.2017, godz. 18:29
Cracovia - Ruch Chorzów, Krzysztof Piątek
foto: CYFRA SPORT

Cracovia - Piast NA ŻYWO. Mecz Cracovia - Piast Gliwice LIVE w Internecie. Lotto Ekstraklasa transmisja w TV i STREAM ONLINE ZA DARMO w Internecie. Czy Michał Probierz przywita się z Krakowem zwycięstwem? Na inaugurację Pasy podejmują Piasta Gliwice, w którym latem doszło do małej rewolucji, a zespół wzmocnił między innymi Konstain Vassiljew, jeszcze niedawno gwiazda Jagiellonii Białystok. Gdzie transmisja w TV z meczu Cracovia - Piast?

Cracovia - Piast NA ŻYWO. Mecz Cracovia - Piast Gliwice LIVE w Internecie. Lotto Ekstraklasa transmisja w TV i STREAM ONLINE ZA DARMO w Internecie. Cracovia ambicje ma ogromne. Sięgają gry w europejskich pucharach. Latem Probierz dostał spore pieniądze na wzmocnienia. Ponad milion euro. Tyle że nawet sam trener stara się tonować nastroje: - Dlatego stawiamy na pracę z młodzieżą. Wielu chciałoby jeździć Bentleyem, a jeżdżą dużym Fiatem i też są szczęśliwi. Chcemy stworzyć zespół, który będzie walczyć - stwierdził przed meczem z Piastem.

Dużym wzmocnieniem pochwalić mogą się też działacze Piasta. Konstantin Vassiljew jeszcze wiosną był gwiazdą Jagiellonii Białystok. Wicemistrza Polski. Latem wrócił na Górny Śląsk. W Gliwicach zaczynał karierę w Lotto Ekstraklasie. Teraz pomóc ma młodszym kolegom i zorganizować grę w linii środkowej. - Linia środkowa dzięki temu na pewno została wzmocniona - powiedział prezes Piasta Józef Drabicki. 32-latek dostał trzyletni kontrakt i nawiązać ma do formy, którą prezentował na Podlasiu. W zesżłym sezonie do 13 goli dołożył tyle samo asyst. W lidze lepszego podającego nie było.

Cracovia - Piast NA ŻYWO. Transmisja w TV

Mecz Cracovia - Piast rozpocznie się w sobotę o godzinie 18:00. Transmisja z wydarzenia na antenie Canal+Sport.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: