SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Czesław Michniewicz odszedł z Bruk-Bet Termaliki Nieciecza

Czesław Michniewicz odszedł z Bruk-Bet Termaliki Nieciecza

22.03.2017, godz. 11:40
Czesław Michniewicz
Czesław Michniewicz foto: CYFRA SPORT

W środę na kibiców Bruk-Betu Termaliki Nieciecza spadła zaskakująca informacja. Oficjalna strona internetowa klubu spod Tarnowa podała, że umowa z trenerem Czesławem Michniewiczem została rozwiązana. Zespół w tym roku nie wygrał meczu, ale mimo tego wciąż jest na miejscu, gwarantującym grę w grupie mistrzowskiej.

Czesław Michniewicz trenerem Bruk-Betu Termaliki Nieciecza był od 1 lipca ubiegłego roku. Zespół poprowadził w dwudziestu siedmiu meczach. Dwadzieścia sześć z nich rozegranych zostało w ramach Ekstraklasy. Jedyne spotkanie Pucharu Polski "Słoniki" pod wodzą Michniewicza przegrały w sierpniu z Wigrami Suwałki 1:2. W tabeli ligowej Nieciecza jest nadspodziewanie wysoko. Na cztery kolejki przed końcem sezonu zasadniczego zespół spod Tarnowa plasuje się na siódmej lokacie, która gwarantuje grę w grupie mistrzowskiej i pewne utrzymanie.

W tym roku Michniewicz nie potrafił jednak poprowadzić swoich piłkarzy do zwycięstwa. Przegrał trzy mecze i tyle samo zremisował. W środę klub poinformował, że umowa ze szkoleniowcem została rozwiązana. Na oficjalnej stronie internetowej "Słoników" Zarząd podziękował 47-latkowi za pracę i życzył sukcesów w dalszej karierze trenerskiej.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: