SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Dariusz Mioduski zaatakował Macieja Wandzla! "Zmanipulował Leśnodorskiego"

Dariusz Mioduski zaatakował Macieja Wandzla! "Zmanipulował Leśnodorskiego"

08.02.2017, godz. 07:48
Dariusz Mioduski
Dariusz Mioduski foto: Super Express

Wojna między właścicielami Legii Warszawa trwa dalej. Choć wczoraj Dariusz Mioduski spotkał się na mediacji z Bogusławem Leśnodorskim i Maciejem Wandzlem, to wydaje się, że biznesmen ma żal do swoich współpracowników. W jednym z wywiadów mocno zaatakował drugiego z wyżej wymienionych współwłaścicieli.

Dariusz Mioduski udzielił wywiadu dziennikowi "Rzeczpospolita". Przedstawił w nim swój punkt widzenia odnośnie konfliktu między nim a Bogusławem Leśnodorskim i Maciejem Wandzlem. Według biznesmena winnym całego zamieszania jest trzeci z wymienionych. - Leśnodorski jest dziś tak zmanipulowany przez Wandzla, że aż mi żal patrzeć. Natomiast dla Wandzla to drabina, by osiągnąć swoje cele, głównie biznesowe. Niekoniecznie bezpośrednie zarabianie na Legii, ale zbudowanie sobie pozycji do zarabiania gdzie indziej. Dziś uważam, że plan przejęcia kontroli nad Legią miał od początku - stwierdził większościowy udziałowiec Legii.

Właściciele mistrzów Polski szukają rozwiązań kryzysowej sytuacji. We wtorek cała trójka spotkała się na mediacji, gdzie ustalono warunki licytacji przejęcia klubu. Oferty będą mogły być składane 27 lutego i 3 marca. Więcej o tym spotkaniu napisaliśmy TUTAJ [ZDJĘCIA].

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: