SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Debbie Dhillon - SEKSOWNA dziewczyna nowego piłkarza Lechii [GALERIA]

Debbie Dhillon - SEKSOWNA dziewczyna nowego piłkarza Lechii [GALERIA]

06.02.2017, godz. 22:07
Debbie Dhillon i Gino van Kessel
foto: Instagram

Gino van Kessel został nowym napastnikiem Lechii Gdańsk i choć przede wszystkim ma się mówić o jego golach, to nie sposób przejść obojętnie obok jego życiowej partnerki - Debbie Dhillon. Przepiękna modelka ma wszystko, aby zostać nową królową Ekstraklasy! Zobaczcie jej ZDJĘCIA.

Debbie Dhillon i Gino van Kessel są już ze sobą ponad sześć lat. On robi karierę jako piłkarz, a ona jako profesjonalna modelka. W rozmowie z "SE" nowy napastnik Lechii Gdańsk opowiadał przezabawne historie, a jedna z nich dotyczyła jego pięknej wybranki, która startowała w finale konkursu dla modelek.

- Zajęła trzecie miejsce, ale i tak podpisała profesjonalny kontrakt. Była dzięki temu między innymi w Indiach. Zresztą, Debi jest pół Holenderką, a pół Hinduską. Działa w świecie modelek. Jeśli w Gdańsku jest agencja modelek, to będziemy zainteresowani współpracą - mówił Van Kessel.

Jeśli chcecie poznać szczegóły tej historii, a także inne ciekawe opowieści 23-latka, to gorąco polecamy nasz wywiad (link poniżej). Już dawno do Ekstraklasy nie zawitała tak barwna postać! No i nie można zapominać o pięknej Debbie. Jej zdjęcia znajdziecie w galerii.

Gino van Kessel o transferze do Lechii: Dla mnie to idealny wybór

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: