SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Derby Trójmiasta: Race na trybunach i bójka kiboli na obwodnicy! [WIDEO]

Derby Trójmiasta: Race na trybunach i bójka kiboli na obwodnicy! [WIDEO]

31.10.2016, godz. 16:17
Arka Gdynia, kibice
foto: EAST NEWS

Podczas meczu Arka Gdynia - Lechia Gdańsk na trybunach panowała iście wybuchowa atmosfera. Między sektorem gości a jedną z trybun, na której zasiadali gospodarze, doszło do prawdziwej wymiany ognia! Race poszły w ruch. Dodatkowo, przed spotkaniem, kibole ustawili się na bijatykę.

Kibice Arki i Lechii przygotowali efektowne oprawy, także pirotechniczne, ale niestety gorąco na trybunach zrobiło się już przed meczem. Pomiędzy sektorem gości a trybuną zajmowaną przez fanów gospodarzy można było zaobserwować wzajemne obrzucanie się racami, które trwało także już w trakcie spotkania, co można zobaczyć na poniższych filmikach.

W jednej z akcji trafiony jakimś przedmiotem rzuconym z trybun został też zawodnik Lechii Paweł Stolarski, którego jednak szybko opatrzono i nie znaleziono u niego żadnych obrażeń.

Jak się później okazało, przed spotkaniem nie tylko race poszły w ruch, a także pięści! Na Obwodnicy Trójmiasta doszło do bójki miedzy kibicami Arki i Lechii. Na drodze nagle zatrzymało się kilkanaście aut, z których wyskoczyły grupki kiboli w kapturach i kominiarkach. Zgromadzone osoby rozpoczęły regularną bitwę. Policja dopiero po kilkudziesięciu minutach pojawiła się na miejscu.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: