SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna ekstraklasa Dyrektor Legii Warszawa wyznacza trendy w modzie. Do pracy przyszedł w piżamie [FOTO]

Dyrektor Legii Warszawa wyznacza trendy w modzie. Do pracy przyszedł w piżamie [FOTO]

06.09.2016, godz. 21:41
Legia Warszawa, stadion
foto: EAST NEWS

Dominik Ebebenge to ważna postać w Legii Warszawa, bowiem pełni on rolę dyrektora ds. rozwoju. Po takim stanowisku należałoby się spodziewać odpowiedniego stroju i zachowania, tymczasem on do pracy przyszedł w dziwnym skafandrze, który na pierwszy rzut oka przypomina... piżamę. Czy to jakaś nowa moda w klubie z Łazienkowskiej?

Gdy w myślach zestawiamy słowa "dyrektor" i "ubiór" na ogół do głowy przychodzi nam garnitur, krawat, a przynajmniej koszula. Wszak w każdej firmie to stanowisko reprezentatywne, dlatego od osoby je zajmującej wymaga się odpowiedniego stroju i zachowania. Tym większe było zdziwienie kibiców Legii Warszawa, gry do sieci trafiło zdjęcie jednego z dyrektorów klubowych - Dominika Ebebenge.

Otóż ten na trening zespołu mistrza Polski przyszedł w dziwnym skafandrze, który wygląda niczym piżama. Czyżby to efekt porannego pośpiechu, przegranego zakładu, a może po prostu nowej mody w klubie z Łazienkowskiej? Trudno powiedzieć. Jedno, co wiadomo na pewno, to fakt, że w takim stroju dyrektor nie wygląda na poważną osobę.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: